Zamów szkolenie dla

TWOJEGO ZESPOŁU

Postaw na edukację z wybitnymi Ekspertami

Stworzymy plan szkoleniowy dopasowany idealnie do Waszych indywidualnych potrzeb.

Nasze szkolenia tworzone są przez wybitnych Specjalistów i praktyków z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej. Powiedz nam czego potrzebujesz, a my bezpłatnie przygotujemy dla Ciebie ofertę szkoleniową uszytą na miarę Twoich oczekiwań.

Zamów ofertę
Szczegóły

Prowadzimy w mądrym inwestowaniu.

Prosper Capital Advisors

Naszym celem jest nieustanna analiza rynku usług finansowych oraz możliwych perspektywicznych inwestycji kapitałowych. Stale dzielimy się wiedzą na temat dobrych praktyk mądrego nabywania, posiadania i zbywania inwestycji.


Stawiamy na edukację, transparentność i szczerość, dostrzegając ich niedostatek na rynku finansowym w Polsce. Jesteśmy przekonani, że każda misja powinna przekładać się na konkretne działania, tak więc edukujemy zarówno inwestorów indywidualnych jak i zespoły, które na co dzień związane są w swojej pracy z rynkiem finansowym.O SZKOLENIU

Sprawdź dlaczego warto szkolić się z Prosper Capital Advisors

Nasi prowadzący to praktycy z wieloletnim doświadczeniem w branży finansowej:

Doradcy Inwestycyjni oraz Maklerzy Papierów Wartościowych.

Wieloletnie doświadczenie
Elastyczny program szkoleń

Każde szkolenie stworzone jest indywidualnie. Nie korzystamy z gotowych scenariuszy - uczysz się tego czego potrzebujesz.

Dostęp do materiałów

Po każdym szkoleniu otrzymujesz od nas pakiet materiałów przygotowany specjalnie dla Twojego Zespołu.

Każdy uczestnik szkolenia po jego zakończeniu otrzymuje imienny certyfikat ukończenia szkolenia.

Certyfikat ukończenia szkolenia
Dodatkowe konsultacje

Po ukończeniu szkolenia oferujemy wsparcie Eksperta. Masz pytania na temat materiału omówionego na szkoleniu? Skontaktuj się z nami.

Wysoka jakość

Przeszkoliliśmy już ponad 1500 osób

podczas szkoleń stacjonarnych oraz online. Masz gwarancję, że szkolenie będzie idealnie dopasowane do Twoich oczekiwań.

JAROSŁAW KOSTRZEWA

Główny Analityk Rynku Kapitałowego

Główny Analityk Rynku Kapitałowego w Prosper Capital Advisors. Doradca Inwestycyjny (lic. nr 73) i Makler Papierów Wartościowych (lic. nr 125). Z rynkiem kapitałowym związany od początku swojej kariery zawodowej, czyli od 1991 roku.


Był jednym z pierwszych pracowników Biura Maklerskiego Banku Zachodniego S.A. we Wrocławiu, w którym pracował w latach na stanowisku Maklera Papierów Wartościowych, a także jako Kierownik Zespołu Zleceń, Analityk Papierów Wartościowych i Doradca Inwestycyjny.


Zarządzał funduszami inwestycyjnymi w Forum Zachodnie TFI S.A.


Publikował teksty o tematyce inwestycyjnej w Gazecie Giełdy Parkiet, w dodatku do GGP Profesjonalny Inwestor oraz w Pulsie Biznesu.


Od 2009 roku zajmuje się profesjonalnym inwestowaniem na rynkach finansowych jako inwestor indywidualny. Posiada rozległą wiedzę na temat rynków finansowych, inwestowania w różne klasy aktywów, ryzyka inwestycyjnego, analizy finansowej i wyceny przedsiębiorstw.

O PROWADZĄCYM

Jarosław Kostrzewa to wybitny Specjalista, który potrafi niezwykle skomplikowane zagadnienia ze świata finansów przeobrazić w pasjonującą opowieść.

Jego rozległa wiedza i ogromne doświadczenie pozwalają mu z niespotykaną wręcz lekkością przekazywać wiedzę na temat rynków finansowych i sterujących nim mechanizmów.

Radosław Zaręba

Prezes Zarządu Prosper Capital Advisors

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i powiedz nam jaki zakres tematyczny Cię interesuje. Nasz Ekspert skontaktuje się z Tobą

i ustali szczegółowo, jak powinien wyglądać scenariusz szkolenia, aby jak najlepiej dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

otrzymaj bezpłatnie ofertę na szkolenie dla

TWOJEGO ZESPOŁU

SZKOLENIE:

INWESTOWANIE W OBLIGACJE

- poziom podstawowy

POBIERZ OFERTĘ
POBIERZ OFERTĘ
POPROŚ O OFERTĘ

DOSTĘPNE GOTOWE SZKOLENIA

WYBIERZ Z DOSTĘPNYCH SZKOLEŃ

lub zaprojektuj własne zgodnie z indywidulanymi potrzebami Twojego Zespołu

SZKOLENIE:

INWESTOWANIE W OBLIGACJE

- poziom zaawansowany

SZKOLENIE:

PROGRAM INDYWIDUALNY

(ustalany z Klientem)

KALEJDOSKOP INWESTYCYJNY

poznaj nasz najnowszy projekt edukacyjny

KALEJDOSKOP INWESTYCYJNY

Sprawdź jak fascynujący potrafi być świat finansów.

"Szkolenie poprowadzone przez Jarosława Kostrzewę było niezwykłą okazją do zdobycia wiedzy na temat obligacji korporacyjnych. Prowadzący to prawdziwy pasjonat i potrafi o skomplikowanych zagadnieniach opowiadać w bardzo interesujący sposób. Widać, że dysponuje ogromną wiedzą i doświadczeniem, a rynek finansowy nie ma przed nim żadnych tajemnic. Wyczerpująco odpowiadał na wszystkie pytania naszych uczestników. Materiał szkoleniowy został przez nas wcześniej zaakceptowany i dopasowany do naszych indywidualnych potrzeb. Współpraca z Prosper Capital Advisors przebiegła bardzo sprawnie – wszystkie oferty zawsze docierały do nas na czas, a organizatorzy byli z nami w stałym kontakcie. Po szkoleniu otrzymaliśmy także pakiet materiałów przygotowanych dla nas przez Prowadzącego. Niezwykle cenne jest także to, że po zakończonym szkoleniu nadal mamy stały kontakt z Organizatorami, którzy pozostają do naszej dyspozycji w przypadku dodatkowych pytań dotyczących omawianego materiału. Z perspektywy klienta zgadza się tu wszystko. Bardzo polecamy szkolenia organizowane przez PCA wszystkim zespołom, które na co dzień stykają się w swojej pracy z rynkiem finansowym."

Prezes Zarządu / Jan Bogolubow

ZAUFALI NAM

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wypełnij formularz zgłoszeniowy i powiedz nam jaki zakres tematyczny Cię interesuje. Nasz Ekspert skontaktuje się z Tobąi ustali szczegółowo jak powinien wyglądać scenariusz szkolenia, aby jak najlepiej dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

marketing@pcadvisors.pl

Tel: (71) 330 74 18 | 786 843 743

Prosper Capital Advisors sp. z o.o., ul. Walońska 7/66

50-413 Wrocław

@Wszystkie prawa zastrzeżone