fbpx
Poradnik: Arcy-Finanse dla Rodziców
7 października 2021
Udostępnij:

Poradnik: Arcy-Finanse dla Rodziców

MYŚL PRZYNAJMNIEJ DWA RUCHY DO PRZODU

Ubezpieczenie na życie to klin, pozwalający aby życie mogło toczyć się dalej pomimo wielkiej dziury, która powstała w momencie gdy kogoś zabrakło.

GRA ŚRODKOWA, CZYLI ZABEZPIECZ SWÓJ PLAN GRY

Niezależnie od Twojej obecnej sytuacji życiowej, zawodowej i istniejących zobowiązań, poduszka finansowa jest elementem absolutnie niezbędnym.

KRÓL(OWA) ZOSTAWIA PO SOBIE PORZĄDEK

Każdy na wypadek zniknięcia z życia bliskich powinien pozostawić po sobie jak najmniej dodatkowych zmartwień. Spisałeś już swój testament?

KAŻDY PIONEK MOŻE KIEDYŚ ZOSTAĆ HETMANEM

Warto rozważyć przeznaczenie środków na poczet oszczędności na przyszłość dzieci. Jak rozplanować to w domowym budżecie?

Jeśli chcesz otrzymać e-book, który pomoże zorganizować finanse Twojej rodziny i zadbać o Waszą przyszłość, napisz do mnie na adres radoslaw.zareba@pcadvisors.pl

 

Inwestowanie w instrumenty finansowe lub inne kategorie aktywów wiąże się z ryzykiem utraty kapitału w całości lub w części. Wszelkie działania inwestycyjne powinny być dostosowane do poziomu wiedzy i ryzyka, jakie uczestnik jest gotowy ponieść. Uczestnicy szkolenia powinni być świadomi ryzyka, jakie niesie ze sobą inwestowanie w instrumenty finansowe lub inne aktywa, a ich decyzje inwestycyjne powinny być poprzedzone właściwą analizą, a także, jeśli wymaga tego sytuacja, konsultacją z doradcą inwestycyjnym oraz doradcą prawnym i podatkowym. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych na podstawie informacji przekazanych na szkoleniu. Odpowiedzialność za podjęte decyzje ponoszą wyłącznie uczestnicy szkolenia. Osoby lub podmioty korzystające ze szkolenia nie powinny rezygnować z przeprowadzenia niezależnej oceny, z uwzględnieniem różnych czynników ryzyka oraz innych okoliczności, niż wskazane w szkoleniu. Spółka nie będzie ponosić jakichkolwiek kosztów, jakie uczestnik może ponieść w związku z analizą lub oceną informacji przekazanych w trakcie szkolenia.

Kontakt