fbpx

Kodeks etyki

Prowadzą nas jasne i etyczne zasady.

Kodeks etyki
ikona - uścisk dłoni

PARTNERSTWO

Kierujemy się przede wszystkim współpracą. Budujemy długotrwałe relacje, zarówno z naszymi Klientami, jak i wewnątrz zespołu. Jesteśmy partnerami, którzy wnikliwie słuchają i zawsze dobierają narzędzia odpowiadające na indywidualne potrzeby.
ikona - biret 2

EDUKACJA

Posiadamy wiedzę na temat budowy i pomnażania oszczędności. Nieustannie ją poszerzamy i dzielimy się nią z naszymi Klientami po to, by zyskali i utrzymali finansową wolność.
ikona - odznaka - gwiazdka

WIARYGODNOŚĆ

Wieloletnie doświadczenie poparte znajomością rynku daje nam podstawy do tego, aby być wiarygodnym partnerem dla naszych Klientów. Stoi za nami historia, a przed sobą mamy perspektywę ciągłego rozwoju.

W swoich codziennych działaniach stawiamy również na:

ikona - kalendarz 2

SKRUPULATNOŚĆ

Terminowość, staranność, kompleksowość, odpowiedzialność. Kierujemy się nimi przy planowaniu i egzekucji swoich działań zawodowych.
ikona - łańcuch

CIĄGŁOŚĆ

Rozumiemy zmiany rynkowe i odpowiadamy na nie tworząc i dobierając najlepsze narzędzia. Gwarantujemy ciągłość współpracy, ponieważ naszym celem jest długotrwała relacja, w której najważniejsze są dobro i komfort Klienta.
ikona - uścisk - ręce

UCZYNNOŚĆ

Pomagamy planować cele finansowe, zarówno rodzinne, jak i firmowe. Do każdego Klienta podchodzimy z troską i staramy się być uczynni w każdym aspekcie naszej współpracy.
mężczyzna i kobieta podają sobie ręce - laptopy - kodeks etyki
mężczyzna - kawa - laptop - raporty - kodeks etyki
ikona - rakieta

DYNAMICZNOŚĆ

Reagujemy na zmiany rynkowe, ponieważ tylko w ten sposób możemy w pełni dostosować ofertę naszych partnerów do oczekiwań współczesnego Klienta. Wieloletnie doświadczenie jest oznaką naszej stabilności, ale kierujemy się zwinnością w podejściu do zmieniającej się rzeczywistości.

ODPOWIEDZIALNOŚĆ

Wywieramy pozytywny wpływ na swoje otoczenie i lokalną społeczność. Dbamy o to, co nas otacza, bo w swojej pracy jesteśmy odpowiedzialni za środowisko, w którym żyjemy i pracujemy.
ikona - kartka papieru

PRAWO

Rozumiemy i przestrzegamy obowiązujące prawa, regulacje i przepisy dotyczące naszej działalności.
ikona - klucz

POUFNOŚĆ

Możesz nam zaufać. Zobowiązujemy się do utrzymywania w ścisłej poufności danych osobowych i biznesowych uzyskanych w związku z naszą działalnością.
Kontakt