fbpx

O Nas

Prowadzimy w mądrym inwestowaniu.

O Nas

Prosper Capital Advisors, ponieważ…

Jesteśmy Twoimi doradcami ds. finansowych, partnerami, ekspertami, którym po prostu możesz zaufać. 

Kierujemy się wiedzą i oferujemy tylko mądre rozwiązania. Mądre, czyli takie, dzięki którym zyskasz wiedzę będącą podstawą Twojego bezpieczeństwa, realnych zysków i dobrobytu (prosperity).

 

W czym możemy Ci pomóc?

 • w powiększaniu Twojej wiedzy rynkowej
 • w nabywaniu i zbywaniu produktów inwestycyjnych, takich jak obligacje korporacyjne, certyfikaty Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych, produkty regularnego oszczędzania
 • w monitorowaniu i serwisowaniu inwestycji, które już posiadasz
 • w podejmowaniu mądrych decyzji

Poznaj naszą ofertę.

 

Kim jesteśmy?

Jesteśmy firmą, której modelem biznesowym jest analiza rynku usług finansowych oraz perspektywicznych inwestycji kapitałowych. Stale dzielimy się wiedzą na temat dobrych praktyk mądrego nabywania, posiadania i zbywania produktów finansowych.

Uzyskaliśmy wpis do rejestru Agentów Firm Inwestycyjnych prowadzonego przez Komisję Nadzoru Finansowego. Jesteśmy Agentem Prosper Capital Dom Maklerski S.A.

Dowiedz się więcej nt. procesu współpracy z nami.

 

Skąd pochodzimy?

100% udziałów w firmie Prosper Capital Advisors Sp. z o.o. zostało nabytych z dniem 1.02.2019 przez spółkę  Szkoła Inwestowania S.A. (rok zał. 2007), pioniera w zakresie edukacji inwestycyjnej w Polsce. Jako Prosper Capital Advisors kontynuujemy najlepsze praktyki Szkoły Inwestowania S.A. wypracowane w ciągu ostatnich 12 lat.

 

Co jest dla nas ważne?

Wierzymy, że konsekwentna realizacja wyznawanych wartości buduje długoterminowe relacje z naszymi Klientami, oparte na lojalności i zaufaniu. Od zawsze stawiamy na edukację, transparentność i szczerość, dostrzegając ich niedostatek na rynku finansowym w Polsce. Jesteśmy przekonani, że każda misja powinna przekładać się na konkretne działania.

Poznaj nasz kodeks etyki.

  Chcesz skorzystać z indywidualnego wsparcia?
  Zamów bezpłatne konsultacje!

  accept

  Poznaj powody, dla których warto rozpocząć współpracę:

  DLA CIEBIE

  gwarantowana opieka doradcy w ciągu całego okresu trwania inwestycji

  DLA WAS

  pomoc w planowaniu rodzinnych i firmowych celów finansowych

  DLA PEWNOŚCI

  kompleksowe wsparcie na każdym etapie inwestycji

  DLA WYGODY

  mobilna obsługa dla oszczędności czasu i pieniędzy

  DLA WIEDZY

  informacje dotyczące aktualnych nowości rynkowych

  DLA WOLNOŚCI

  rentierstwo i niezależność finansowa

  DLA ŚWIATA

  wspieranie inwestycji i projektów odpowiedzialnych społecznie

  DLA PARTNERSTWA

  jako inwestorzy dobrze rozumiemy innych inwestorów

  Symbol PCA - Bażant

  Dlaczego bażant?

  Naszym symbolem stał się bażant. Ten niezwykły ptak oznacza szczęście, zdrowie i radość życia. Często wróży dobrobyt, okazję do zdobycia bogactwa i szansę na sukces, co idealnie wpisuje się w profil działalności naszej grupy.

  Wieszczy również kontakt z miłym człowiekiem, serdeczność i harmonię wśród przyjaciół, a takie relacje chcemy mieć z naszymi Klientami i partnerami.

  W końcu – złapanie bażanta symbolizuje dobre postępy w pracy, otrzymanie szczególnego zaszczytu lub przywileju. I tak chcemy być kojarzeni.

  Wybierając symbol kojarzony ze szlacheckością i polskością, podkreślamy, że naszym celem jest wprowadzenie nowej, lepszej jakości usług finansowych na rodzimym rynku.

  Nasza nazwa zaczyna się od słowa Prosper, które symbolizuje dobrobyt. Istniejemy, aby zapewnić jego osiągnięcie i utrzymanie naszym Klientom, by każdy z nich mógł w życiu dobrze prosperować.

  Kliknij w grafikę, aby powiększyć

  Kontakt