fbpx
NAGRANIE WEBINARU: Jak sfinansować zakup działki inwestycyjnej
29 czerwca 2021
Udostępnij:

NAGRANIE WEBINARU: Jak sfinansować zakup działki inwestycyjnej

Jakie są najważniejsze różnice pomiędzy kredytem hipotecznym na zakup działki, a tym zaciąganym na zakup mieszkania? I jakie właściwie należy spełniać warunki aby otrzymać pieniądze na zaplanowaną inwestycję, w obecnej, pandemicznej rzeczywistości?

Jeżeli szukasz informacji na temat możliwości finansowania zakupu działki inwestycyjnej i chcesz dowiedzieć się więcej m.in. na temat tego jak wygląda obecnie rynek kredytów hipotecznych, to serdecznie zapraszamy Cię na nasz najbliższy webinar, podczas którego nasz gość specjalny – Bartłomiej Kołacz z firmy Notus Finanse – opowie o tym, jak sfinansować zakup działki inwestycyjnej, na co należy się przygotować starając się o kredyt i czy zawsze warto korzystać ze środków bankowych.

CZEGO DOWIESZ SIĘ PODCZAS WEBINARU:

Jak wygląda obecnie rynek kredytów hipotecznych?

  • Czy opłaca się brać dziś kredyt?
  • Jak zmieniało się finansowanie?
  • Jakie mamy obecnie rodzaje kredytów
  • Jak na kredyt wpłynie zmiana stóp procentowych?

Dźwignia finansowa – czym jest i jak z niej korzystać?

  • Zakup za gotówkę czy z kredytem?
  • Przykład inwestycji finansowanej kredytem – symulacja

Jak sfinansować zaplanowaną inwestycję?

  • Czym różni się finansowanie działki rekreacyjnej od działki budowlanej?

Kredyt hipoteczny w praktyce.

Inwestowanie w instrumenty finansowe lub inne kategorie aktywów wiąże się z ryzykiem utraty kapitału w całości lub w części. Wszelkie działania inwestycyjne powinny być dostosowane do poziomu wiedzy i ryzyka, jakie uczestnik jest gotowy ponieść. Uczestnicy szkolenia powinni być świadomi ryzyka, jakie niesie ze sobą inwestowanie w instrumenty finansowe lub inne aktywa, a ich decyzje inwestycyjne powinny być poprzedzone właściwą analizą, a także, jeśli wymaga tego sytuacja, konsultacją z doradcą inwestycyjnym oraz doradcą prawnym i podatkowym. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych na podstawie informacji przekazanych na szkoleniu. Odpowiedzialność za podjęte decyzje ponoszą wyłącznie uczestnicy szkolenia. Osoby lub podmioty korzystające ze szkolenia nie powinny rezygnować z przeprowadzenia niezależnej oceny, z uwzględnieniem różnych czynników ryzyka oraz innych okoliczności, niż wskazane w szkoleniu. Spółka nie będzie ponosić jakichkolwiek kosztów, jakie uczestnik może ponieść w związku z analizą lub oceną informacji przekazanych w trakcie szkolenia.

Kontakt