fbpx
Mateusz Zieleniewicz
dr Daniel Uszycki

Wojciech Kosiński

Capital Advisor /Trener

Oddział: Poznań

Wojciech Kosiński

Wojciech odpowiada za kluczowych Klientów Prosper Capital Advisors, prowadzenie naszego oddziału w Poznaniu i rozwój programu szkoleń dla Klientów indywidualnych.

Każdego dnia z pasją i zaangażowaniem edukuje finansowo, inspiruje oraz dzieli się swoją wiedzą i 10 letnim doświadczeniem wspierając zamożnych Klientów indywidualnych i instytucjonalnych w podejmowaniu mądrych decyzji inwestycyjnych! Zaufało mu już kilkuset Klientów inwestując z jego pomocą ponad 50 mln zł.

Wyróżnia go uczciwość, rzetelność, wysoka kultura osobista i nastawienie na budowanie długoterminowych relacji z Klientami opartych na wzajemnej współpracy, lojalności i zaufaniu.

Wojciech to doskonały mówca, inwestor, przedsiębiorca, pasjonat ekonomii, biznesu i rozwoju osobistego. Prywatnie szczęśliwy i dumny ojciec, miłośnik dobrego kina, muzyki, kuchni, aktywnego wypoczynku, zwiedzania świata kamperem oraz poznawania nowych ludzi i kultur.

„Biedni ciężko pracują na swoje pieniądze, bogaci dbają o to, żeby pieniądze ciężko na nich pracowały. – T. Harv Eker

 • Wykształcenie
 • Doświadczenie zawodowe
 • Licencje/Certyfikaty
 • Wyróżnienia
 • Zainteresowania
 • Magister Ekonomii Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, specjalności Rachunkowość i Doradztwo Finansowe;
 • Od lutego 2019 roku – Prosper Capital Advisors Sp. z o.o. Capital Advisor, Trener, Doradca Marketingu
 • Współautor licznych artykułów i treści merytorycznych oraz edukacyjnych na stronie internetowej Prosper Capital Advisors.
 • Autor i prowadzący popularny i bardzo dobrze oceniany webinar pt.: „Mądry Bogaty Rentier w świecie lokat 0%” z częścią specjalną „efektywne metody inwestowania w nieruchomości odporne na COVID-19”.
 • Autor i prowadzący popularny i bardzo dobrze oceniany cykl czterech wywiadów z ekspertami pt.: „4 wygodne i dochodowe metody zarabiania na rynku nieruchomości w 2021 r.”, który przybliżył Inwestorom możliwości zarabiania na: inwestycjach deweloperskich w centra logistyczne z najbardziej renomowanymi deweloperami w Polsce, inwestowaniu w nieruchomości w USA z bieżącym dostępem do kapitału za pośrednictwem US REIT-ów, finansowaniu dłużnym projektów deweloperskich z największym inwestorem na rynku private debt w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, a także na obrocie mieszkaniami klasy premium w Warszawie.
 • Współautor i prowadzący wywiady z ekspertemi pt.: „Wszystko co chciałbyś wiedzieć o działkach inwestycyjnych” oraz „Jak sfinansować zakup działki inwestycyjnej”.
 • Od 2017 roku – Doradca Marketingu, Współautor najpopularniejszego stacjonarnego szkolenia z planowania finansów osobistych i inwestycji „Mądry Bogaty Rentier”, w którym uczestniczyło ponad 50 000 osób.
 • Od kwietnia 2013 roku – Trener Inwestycyjny w Szkoła Inwestowania;
 • Od lutego 2012 roku – Doradca ds. Inwestycji w Szkoła Inwestowania;
 • Od 2005 roku inwestor indywidualny na rynku kapitałowym;
 • Prywatnie inwestuje głównie w akcje, fundusze inwestycyjne, nieruchomości, venture capital i start-upy.
 • 03.2009 r. – 06.2009 r. – Rachunkowość wspomagana komputerowo na przykładzie systemu FK SYMFONIA, Stowarzyszenie Księgowych w Polsce oddział we Wrocławiu.
 • Wyróżnienia Szkoły Inwestowania S.A.:
  • Doradca roku 2017: trzecie miejsce w rankingu pośrednictwa sprzedaży produktów inwestycyjnych;
  • Doradca roku 2016: pierwsze miejsce w rankingu pośrednictwa sprzedaży produktów inwestycyjnych;
 • Wyróżnienie za pracę magisterską pt. „Rozwój rynku produktów strukturyzowanych w Polsce”;
 • Udział z wyróżnieniem w konferencjach i sympozjach naukowych:
  • Studencka Konferencja Naukowa pt. „Tendencje rozwoju polskiego rynku finansowego”- wygłoszenie referatu pt. „Rozwój sektora kapitału wysokiego ryzyka Private Equity/Venture Capital” (Karpacz – grudzień 2007 rok),
  • III Studenckie Sympozjum Naukowe na temat „Finanse i rachunkowość – wczoraj, dziś, jutro”- wygłoszenie referatu pt. „Produkty strukturyzowane – jako innowacyjne depozyty bankowe o wysokim potencjale wzrostu” – zajęcie drugiego miejsca (Brunów – grudzień 2008 rok),
  • IV Studenckie Sympozjum Naukowe na temat „Finanse i rachunkowość w dobie kryzysu”- wygłoszenie referatu pt. „Private banking na rynku usług finansowych w Polsce – kierunki i perspektywy rozwoju” – zajęcie pierwszego miejsca (Szklarska Poręba – grudzień 2009 rok).

Ekonomia, biznes, gospodarka, rynki finansowe, nieruchomości, architektura, design, muzyka, kino, fotografia, gotowanie, podróże, góry, kolarstwo, snowboard, tenis

Wybrane opinie:

Agnieszka Fabiś

Właściwy człowiek na właściwym miejscu – polecam ! 🙂

Marek Opałka

Bardzo kompetentny doradca najmłodszego pokolenia. Życzyłbym każdemu posiadania takiego kosultanta. Ma dużą wiedzę i z zamiłowaniem (to się wyczuwa) wykonuje swoją profesję. Mnie szczególnie ujął cierpliwoscią w wyjaśnianiu różnych zagadnień finansowych, prostych z punktu widzenia profesjonalisty lecz trudnych dla laika i bezcennych w świetle moich potrzeb. Tym jawi się jako bardzo pożyteczna osoba w procesie propagowania wiedzy ekonomicznej wśród naszego społeczeństwa, zwłaszcza w jego starszej pokoleniowo części. Życzę maksymalizacji wykorzystania swojego ogromnego potencjału, Panie Wojciechu.

Damian

Jako doradca Pan Wojciech jest bardzo profesjonalny, posiada dużą wiedzę. Potrafi cierpliwie i zrozumiale tłumaczyć wszelkie zawiłości produktów finansowych i zawsze stara się poznać potrzeby klienta, po to by zaproponować mu optymalne rozwiązania. Poza tym jest osobą elegancką i ciepłą a podczas spotkań z nim można w miłej atmosferze pogłębić swoją wiedzę inwestycyjną. Tym, którzy chcą podążać drogą ku rentierstwu polecam zdecydowanie konsultacje z Panem Wojciechem.

Kamil

Człowiek ze zdrowym podejściem do życia. Profesjonalny mimo młodego wieku. Zna się na finansach i wie jak o nie zadbać na przyszłość. Polecam każdemu.

Jacek Malak

Pana Wojciecha cechuje ogromny profesjonalizm, rzetelność oraz fachowe podejście do każdego klienta. Przekazane wskazówki oraz rady są bardzo cenne. Gorąco polecam każdemu.

Jan Lis

Bardzo dziękuje za wszelki wskazówki spokojnie z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. POZDRAWIAM

Kasia S

Pan Wojciech w sposób jasny i zrozumiały wyjaśnia podstawy inwestowania. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo profesjonalne konsultacje. Polecam

Karolina Kołodziej

Konsultacja na bardzo wysokim jak i zarazem wyluzowanym poziomie, przemiły Pan doradca. Rozmowy zrozumiałe, trafne w każdym calu i dostosowane do potrzeb każdego z osobna. Polecam i dziękuję za spotkanie. Pozdrawiam Serdecznie.

Piotr Czaja

Bardzo dobry doradca, który w sposób zrozumiały przekazuje swoją wiedzę i informacje. Zaczynając od podstaw inwestowania uświadomił mnie od czego zacząć, co jest dla mnie najlepszym i najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Potrafi dobrze dopasować do każdej osoby plan oszczędzania oraz infestowania. Bardzo serdecznie polecam i pozdrawiam.

Malwina T

Polecam konsultacje z Panem Wojciechem: na jednym spotkaniu można uzyskać bezcenną wiedzę, porady a także od razu zacząć inwestować!

Malwina T

Polecam konsultacje z Panem Wojciechem: na jednym spotkaniu można zdobyć bezcenną wiedzę, porady a także od razu zacząć inwestować!

Jolanta G.

Konsultacje prowadzone rzetelnie, profesjonalnie i z dużym wyczuciem. Jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam.

Szymon K.

Polecam Pana Wojciecha jako osobę kompetentną i potrafiącą odpowiedzieć na wiele pytań związanych z finansami. Pan Wojciech nie jest osobą namolną oraz potrafi znaleźć czas w swym napiętym harmonogramie dnia

Jakub Ś.

Pana Wojciecha cechuje rzeczowe podejście, cierpliwość, zaangażowanie i profesjonalizm. Polecam.

Marta

Po odbyciu spotkań z Panem Wojciechem mogę je podsumować tylko tak „Warto spotykać w życiu ludzi z pasją. Pasją, która nie tylko inspiruje, ale również pomaga żyć, czyniąc to nasze życie o wiele ciekawszym doświadczeniem.” Zdecydowanie POLECAM!

Andrzej S.

Konsultacje z Panem Wojciechem Kosińskim oceniam na bardzo wysokim poziomie. Każda osoba może dobrać sobie plan oszczędzania według swych możliwości finansowych. Zachęcam i polecam do skorzystania z takich konsultacji finansowych.

BP

Konsultacje biznesowe Pana Wojciecha Kosińskiego stały na wysokim merytorycznym poziomie i co w moim odczuciu również ważne, prowadzone były dynamicznie i z dużym zaangażowaniem. Zachęcam do skorzystania z porad.

Jarosław K

Konsultacje na najwyższym poziomie a co najważniejsze bez żadnych nacisków. Każdy indywidualnie decyduje ile i kiedy chce oszczędzać. Myślę, że każdy kto myśli poważnie o swoich finansach powinien skorzystać z takich konsultacji.

Dominik K

Bardzo uprzejmy i wyjaśniający każdy szczegół doradca finansowy. Zachęcam do spotkania i korzystania z porad finansowych.

Joanna

Profesjonalista w każdym calu

Nasz zespół Ekspertów

[wpdevart_facebook_comment]

Dodaj opinię

Wszystkie opinie (17)

 • Damian, 18 kwietnia 2018 o 12:21

  Jako doradca Pan Wojciech jest bardzo profesjonalny, posiada dużą wiedzę. Potrafi cierpliwie i zrozumiale tłumaczyć wszelkie zawiłości produktów finansowych i zawsze stara się poznać potrzeby klienta, po to by zaproponować mu optymalne rozwiązania. Poza tym jest osobą elegancką i ciepłą a podczas spotkań z nim można w miłej atmosferze pogłębić swoją wiedzę inwestycyjną. Tym, którzy chcą podążać drogą ku rentierstwu polecam zdecydowanie konsultacje z Panem Wojciechem.

 • Jacek Malak, 3 kwietnia 2014 o 12:24

  Pana Wojciecha cechuje ogromny profesjonalizm, rzetelność oraz fachowe podejście do każdego klienta. Przekazane wskazówki oraz rady są bardzo cenne. Gorąco polecam każdemu.

 • Kamil, 3 kwietnia 2014 o 12:22

  Człowiek ze zdrowym podejściem do życia. Profesjonalny mimo młodego wieku. Zna się na finansach i wie jak o nie zadbać na przyszłość. Polecam każdemu.

 • Jan Lis, 15 lutego 2014 o 12:25

  Bardzo dziękuje za wszelki wskazówki spokojnie z czystym sumieniem mogę polecić każdemu. POZDRAWIAM

 • Kasia S, 5 lutego 2014 o 12:27

  Pan Wojciech w sposob jasny i zrozumiały wyjaśnia podstawy inwestowania. Cierpliwie i wyczerpująco odpowiada na wszystkie pytania. Bardzo profesjonalne konsultacje. Polecam

 • Malwina T, 29 stycznia 2014 o 12:29

  Polecam konsultacje z Panem Wojciechem: na jednym spotkaniu można uzyskać bezcenną wiedzę, porady a także od razu zacząć inwestować!

 • Piotr Czaja, 29 stycznia 2014 o 12:28

  Bardzo dobry doradca, który w sposób zrozumiały przekazuje swoją wiedzę i informacje. Zaczynając od podstaw inwestowania uświadomił mnie od czego zacząć, co jest dla mnie najlepszym i najbardziej korzystnym rozwiązaniem. Potrafi dobrze dopasować do każdej osoby plan oszczędzania oraz infestowania. Bardzo serdecznie polecam i pozdrawiam.

 • Karolina Kołodziej, 29 stycznia 2014 o 12:27

  Konsultacja na bardzo wysokim jak i zarazem wyluzowanym poziomie, przemiły Pan doradca. Rozmowy zrozumiałe, trafne w każdym calu i dostosowane do potrzeb każdego z osobna. Polecam i dziękuję za spotkanie. Pozdrawiam Serdecznie.

 • Jolanta G., 23 stycznia 2014 o 12:30

  Konsultacje prowadzone rzetelnie, profesjonalnie i z dużym wyczuciem. Jestem bardzo zadowolona, szczerze polecam.

 • Szymon K., 22 stycznia 2014 o 12:31

  Polecam Pana Wojciecha jako osobę kompetentną i potrafiącą odpowiedzieć na wiele pytań związanych z finansami.
  Pan Wojciech nie jest osobą namolną oraz potrafi znaleźć czas w swym napiętym harmonogramie dnia

 • Jakub Ś., 9 stycznia 2014 o 12:31

  Pana Wojciecha cechuje rzeczowe podejście, cierpliwość, zangażowanie i profesjonalizm. Polecam.

 • Marta, 3 stycznia 2014 o 12:32

  Po odbyciu spotkań z Panem Wojciechem mogę je podsumować tylko tak
  „Warto spotykać w życiu ludzi z pasją.
  Pasją, która nie tylko inspiruje,
  ale również pomaga żyć,
  czyniąc to nasze życie
  o wiele ciekawszym doświadczeniem.”
  Zdecydowanie POLECAM!

 • Andrzej S., 26 grudnia 2013 o 12:33

  Konsultacje z Panem Wojciechem Kosińskim oceniam na bardzo wysokim poziomie. Każda osoba może dobrać sobie plan oszczędzania według swych możliwości finansowych. Zachęcam i polecam do skorzystania z takich konsultacji finansowych.

 • BP, 5 listopada 2013 o 12:33

  Konsultacje biznesowe Pana Wojciecha Kosińskiego stały na wysokim merytorycznym poziomie i co w moim odczuciu również ważne, prowadzone były dynamicznie i z dużym zaangażowaniem. Zachęcam do skorzystania z porad.

 • Jarosław K, 25 sierpnia 2013 o 12:34

  Konsultacje na najwyższym poziomie a co najważniejsze bez żadnych nacisków. Każdy indywidualnie decyduje ile i kiedy chce oszczędzać. Myślę, że każdy kto myśli poważnie o swoich finansach powinien skorzystać z takich konsultacji.

 • Dominik K, 30 lipca 2013 o 12:35

  Bardzo uprzejmy i wyjaśniający każdy szczegół doradca finansowy. Zachęcam do spotkania i korzystania z porad finansowych.

 • Joanna, 4 lipca 2013 o 12:35

  Profesjonalista w każdym calu

Kontakt