fbpx
Mateusz Zieleniewicz
Patryk Jasnowski

Radosław Zaręba

Capital Advisor

Oddział: Wrocław

Radosław Zaręba

Zagraj ze mną swoją najlepszą finansową partię szachów! Potwierdzeniem mojego oddania i chęci pomocy inwestorom jest 3-krotny tytuł (2015-2017) Doradcy Roku w kategorii Serwis i Opieka. Wieloletnie doświadczenie w zawodzie i praktyka w inwestowaniu wspierają mnie w dostarczeniu najwyższej jakości usług. Współpracuję obecnie z grupą ok. 300 inwestorów.

Nigdy się nie poddawaj!

 • Wykształcenie
 • Doświadczenie zawodowe
 • Licencje/Certyfikaty
 • Wyróżnienia
 • Zainteresowania
 • Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu (Finanse i Rachunkowość, specjalizacja: Analiza finansowa i zarządzanie ryzykiem, magister);
 • 2008 r. – 2014 r.  – Politechnika Wrocławska (Automatyka i Robotyka, inżynier);
 • 11.2013 r. – 01.2014 r. – „The Finance of Retirement & Pensions”, Online Course, Stanford University;
 • Kurs przygotowujący do egzaminu na Maklera Papierów Wartościowych 01.2021 – 03.2021

 

 • Od stycznia 2021 – Prezes Prosper Capital Advisors Sp. z o.o.;
 • Od lutego 2019 – Prosper Capital Advisors Sp. z o.o.;
 • 2013 r. – 2015 r. – Kierownik zespołu doradców w Szkole Inwestowania;
 • Od listopada 2010 – Doradca w Szkole Inwestowania;
 • Prywatnie inwestuję w akcje, obligacje skarbowe i korporacyjne, fundusze inwestycyjne, nieruchomości, inwestycje biznesowe, inwestycje alternatywne;
 • Właściciel firmy Arcy-Finanse.
 • Makler Papierów Wartościowych (lic.3406)
 • Certyfikowany Doradca EFG® – European Financial Guide (Ekspert w doborze produktów finansowych), Europejska Akademia Planowania Finansowego.
 • 2015 r. – 2017 r. – 3-krotny tytuł Doradcy Roku w kategorii Serwis i Opieka.

Szachy, tenis ziemny.

Wybrane opinie:

Andrzej Kuryło

Pan Radek jest osobą w pełni kompetetną i profesjonalną. Posiada bardzo dużą wiedzę, którą chętnie dzieli się innymi. Można liczyć na jego zaangażowanie i ciągłe wsparcie. Potrafi z łatwością wytłumaczyć najbardziej złorzone mechanizmy inwestowania oraz dokładnie dobrać odpoiwednią inwestycję pod potrzeby i możliwości finansowe danego człowieka. Współpraca z takim doradcą finansowym to czysta przyjemnosć. Jak najbardziej polecam !!!

Jacek Stopa

Radek Zaręba jest rzetelnym, godnym zaufania i ogolnie wzorcowym doradca finansowym. Jest profesjonalny, dobrze poinformowany i pelen ciekawych pomyslow inwestycyjnych. W ciagu naszej 3-letniej wspolpracy zawsze moglem na niego liczyc i nie wahalem sie pytac o komentarz w wielu kwestiach. I prywatnie Radek to swietny gosc. Polecam wspolprace z Radkiem!

Damian Jeziorski

Polecam współpracę z p. Radkiem wszystkim, dla których liczy się uczciwa porada oraz szeroka wiedza merytoryczna. Zawsze liczyć można na spotkanie i omówienie planów, a dzięki trafnym podpowiedziom p. Radka osiągnąć realne korzyści z inwestycji- przekonałem się o tym w oparciu o prawie dwuletnią już współpracę:)
W skrócie: osoba kompetentna, rzetelna i godna zaufania. Polecam!

Tomek Fryze

Zdecydowanie polecam współpracę z Radkiem. Jest 100% profesjonalistą i zna się na tym co robi. Oprócz tego Radek jest bardzo sympatyczną i otwartą osobą. Nie ma najmniejszego problemu z umówieniem terminu spotkań, czy konsultacją telefoniczną lub mailową. Zawsze dobrze poinformowany i pomocny. Polecam!

Szymon Derwich

Bardzo polecam współpracę z Radkiem. Jest bardzo rzetelną osobą, o dużej wiedzy, którą stara się przekazywać poniekąd swoim klientom. Bardzo dba o klienta oraz jego rozwiązania finansowe, czego nie mogę powiedzieć o niektórych innych „doradcach finansowych” z innych firm. Bardzo cenię jego otwartość na drugą osobę oraz jego pomoc. Dzięki 🙂

Nasz zespół Ekspertów

Dodaj opinię

Wszystkie opinie (17)

 • Kamila Zyzak, 11 sierpnia 2017 o 13:04

  Bardzo rzetelny i kompetentny doradca, do tego bardzo miły i zawsze chętny do pomocy. Bardzo cenię Pana Radka za niezwykłą cierpliwość i wyrozumiałość dla moich pomysłów ???? Podchodzi indywidualnie do klienta i można liczyć na odpowiedni dobór inwestycji według własnych możliwości. Zawsze szybki telefoniczny lub E-mailowy. Bardzo polecam Pana Radka.

 • Dawid B, 5 lipca 2017 o 13:04

  Bardzo rzetelny i kompetentny doradca. Cenię sobie doradztwo, kontakt, cierpliwość i zrozumiałość w Panu Radku. Podchodzi indywidualnie do klienta i można liczyć na odpowiedni dobór inwestycji według własnej skali rentowności. Zawsze szybki i konkretny kontakt e-mailowy i telefoniczny. Tak oceniam dwuletni kontakt z Tym doradcą. Liczę na dalszą Miłą współpracę. Bardzo polecam Pana Radka.

 • Kacper P, 13 czerwca 2017 o 13:05

  Ogromnie się cieszę, że po długim szukaniu pomocy w zarządzaniu inwestycjami trafiłem w końcu na Radka – jest on dokładnie takim doradcą jakiego potrzebowałem. Nie tylko znajduje inwestycje odpowiadające moim wymaganiom, ale także potrafi szczegółowo i przestępnym językiem wyjaśnić jak one działają i pracują. Solidna (i profesjonalna) współpraca trwa już kolejny rok co jest najlepszym dowodem zaufania.

 • Idalia Jur, 2 czerwca 2017 o 13:06

  To za co najbardziej cenię Pana Radosława to cierpliwość i rzetelne podejście do pracy. Widać, że na przestrzeni lat ciągle uzupełnia swoją wiedze i swoje kompetencje. Cieszę się, że mogę z nim współpracować, gdyż dzięki temu wiem, że moje pieniądze są bezpieczne ????

 • Michał Zyzak, 19 maja 2017 o 13:06

  Bardzo solidny i kulturalny doradca. Szczerze polecam Pana Radosława gdyż jest kompetentny i budzi zaufanie. Potrafi wyjaśniać problemy ekonomiczne w jasny i przystępny sposób co jest dla mnie szczególnie istotne.

 • Sybilla Pociejowska, 14 maja 2017 o 13:07

  Pan Radosław Zaręba jest osobą kompetentną, o wysokiej kulturze osobistej. Jasno i rzeczowo wyjaśnia interesujące kwestie. Umie słuchać klienta i odpowiednio dopasować produkty finansowe do potrzeb danej osoby.

 • Joanna Zaręba, 11 kwietnia 2017 o 13:07

  Potrzebujesz rzetelnej opinii na temat swoich finansów, popartej wiedzą i doświadczeniem oraz propozycji co można by było zmienić, aby było jeszcze lepiej? Zwróć się do Radka Zaręby. To osoba z pasją, na której zawsze możesz polegać. Zdolności analityczne i komunikacyjne, a także cierpliwość, sprawiają, że współpraca z tym doradcą jest czystą przyjemnością. Nawet jeśli jest się jego upartą młodszą siostrą ????

 • Beata Bassara, 5 kwietnia 2017 o 13:08

  Profesjonalizm w każdym calu. Radka wyróżnia przede wszystkim umiejętność słuchania. Dobiera rozwiązania idealne, zgodne z potrzebą. Zna się na tym co robi jak mało kto. Pracuje z pasją i zaangażowaniem. Posiada ogromną wiedzę na temat inwestycji. Można na niego liczyć również poza biurem.

 • Marta i Michał, 13 marca 2017 o 13:09

  Szczerze polecamy współpracę z Panem Radkiem. Możemy bez obaw lokować nasz kapitał według jego sugestii, zawsze dobierze dla nas odpowiedni produkt. Pan Radek jest naszym doradca już od kilku lat i nigdy nie było z niczym najmniejszych problemów. Zawsze z cierpliwością odpowiada na wszystkie pytania, a współpraca z nim to na prawdę czysta przyjemność. Dziękujemy ????

 • Tomasz Franczyk, 11 stycznia 2015 o 13:09

  Bardzo profesjonalne tj. rzeczowe, z odpowiednim wyczuciem i taktem podejście do inwestora. Dobrze się współpracuje z takimi osobami jak Pan Radek. Po kilku latach przygód z różnymi doradcami, w końcu jest osoba, której jestem w stanie powierzyć długoterminowe doradztwo finansowe.

 • Natalia Caban, 16 listopada 2014 o 13:10

  Bardzo cenię sobie współpracę z p.Radkiem, w bardzo przystępny sposób potrafi wyjaśnić wszystkie zagadnienia związane z finansami. Widać, że bardzo angażuje się w pomoc drugiej osobie. Nigdy nie miałam jakichkolwiek problemów z umówieniem się na kolejne spotkanie, serdecznie polecam współpracę

 • Marta i Jacek, 10 listopada 2014 o 13:11

  Polecamy Radka, jako doradcę:) Do swojej pracy podchodzi z pełnym profesjonalizmem. Zawsze bez problemu znajduje dla nas czas i rzetelnie przygotowuje się do spotkań. Z anielską cierpliwością i dokładnością objaśnia produkty, które dobiera zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Współpracujemy z Radkiem zaledwie kilka miesięcy, ale z czystym sumieniem możemy go polecić! ????

 • Robert Krzesaj, 6 października 2014 o 13:16

  Pan Radek jest kompetentnym, rzetelnym i godnym polecenia doradcą finansowym. Do swojej pracy podchodzi z dużym zaangażowaniem, każdego klienta traktuje indywidualnie i czuje się odpowiedzialny za swoje porady, jakby inwestował własne pieniądze. Potrafi cierpliwie i w sposób łatwy do przyswojenia wytłumaczyć tajniki inwestowania. Po każdym spotkaniu z panem Radkiem czuję, że rozumiem więcej z zakresu dysponowania swoim kapitałem oraz jestem w stanie podejmować bardziej świadome decyzje inwestycyjne. Zdecydowanie polecam!

 • Wojciech Krawczyk, 7 maja 2014 o 13:17

  Szczerze mogę zarekomendować Pana Radosława jako zaufanego doradcę. Wysokie kompetencje, nienaganna kultura osobista i ludzka życzliwość to cechy, które go wyróżniają. Doskonale potrafi zrozumieć oczekiwania klienta i w prosty, poukładany sposób wytłumaczyć wszelkie wątpliwości. Widać, że ta praca jest dla niego pasją, a myślę, że to jest najważniejsze.

 • Wojtek Ceglarek, 4 maja 2014 o 13:18

  Cieszę się, że trafiłem na tak kompetentną osobę w sferze finansów i serdecznie polecam planowanie swojego portfela inwestycyjnego razem z Panem Radkiem. Swoją fachową wiedzą potrafił mnie wprowadzić w świat ekonomii i zarządzania zgromadzonym kapitałem. Konsultacje odbywają się w przyjaznej atmosferze oraz są indywidualnie dopasowane do moich potrzeb. Liczę na dalszą owocną współpracę i raz jeszcze polecam!

 • Sylwia Korcz, 24 stycznia 2014 o 13:18

  Konsultacje z panem Radkiem Zarębą to czysta przyjemność. Jest osobą kompetentną, rzetelną oraz potrafiącą w łatwy i przyswajalny sposób wytłumaczyć tajniki inwestowania. Poza tym cechuje go otwartość, życzliwość oraz komunikatywność. Cierpliwie tłumaczy krok po kroku szczegóły poszczególnych inwestycji. Jest tez bardzo elastyczny jeżeli chodzi o miejsce i godzinę spotkań. Jak najbardziej polecam. Jesteśmy z mężem w 100% zadowoleni z współpracy z Panem Radkiem.

 • Taja Jurczyszyn, 9 grudnia 2013 o 13:19

  Zdecydowanie polecam tego doradcę, ma dużą wiedzę, zaangażowanie w to czym się zajmuję. Widać że lubi swoją pracę. Klienta traktuje z szacunkiem. Pomógł dobrać mi produkty inwestycyjne zgodne z moimi możliwościami.

Kontakt