Marcin Łabędzki
dr Daniel Uszycki

Krzysztof Noga

Senior Capital Advisor / Starszy Trener

Oddział: Wrocław

Krzysztof Noga

Motorem działań jest pasja do pracy z ludźmi, przekazywanie im wiedzy z zakresu inwestycji, dążenia do osiągania celów i niezależności finansowej.

 • Wykształcenie
 • Licencje/Certyfikaty
 • Zainteresowania
 • Studium Podyplomowe Doradca Finansowy European Financial Consultant®
 • Kurs z ubezpieczeń do uzyskania wpisu do RAU;
 • Pozyskiwania poleceń oraz budowy długoterminowych relacji z klientami.
 • Certyfikowany Doradca EFG ®;
 • Certyfikat I stopnia European Financial Guide® potwierdzający kompetencje w zakresie doradztwa finansowego.

książki – szczególnie o tematyce rozwoju osobistego, sporty zespołowe (piłka nożna), podróże

Wybrane opinie:

Paweł Jendrek

Coś co z pozoru wydaje się mgliste, niespójne i bez możliwości interpretacji Pan Krzysztof wyjaśnia precyzyjnie i rzetelnie znajdując okazję tam gdzie większość z nas wycofała by się tracąc sposobność. Wiedza jaką dysponuje pozwala swobodnie dobierać rozwiązania dla każdej sytuacji w sposób zapewniających uzyskanie zakładanych celów. Miły, sympatyczny kontakt sprawia, że rozmowa o finansach staje się ciekawą przygodą choć na poważnych zasadach.

Marcin Maw Wolnicki

Niewiele razy, w ciągu, nie tak znowu długiego życia, miałem okazję spotkać tak interesującą osobę. Nie tylko, posiadającą niesamowite poczucie humoru ale również i wielką cierpliwość, połączoną z umiejętnością wyjaśniania zagadnień z zakresu finansów, w tak prosty sposób, jak to tylko możliwe. Jestem, co prawda, dopiero po pierwszym spotkaniu z Krzysztofem, jednak już jestem pewny, że będą następne.

Łukasz Wojda

Pana Krzysztofa pierwszy raz spotkałem na prowadzonym przez niego wykładzie i od razu zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Po konsultacjach z nim mogę powiedzieć, że jest bardzo sympatycznym i rzeczowym człowiekiem, pełnym profesjonalizmu. Widać, że to co robi, robi z przyjemności. Serdecznie polecam spotkanie z nim.

Wojtek Duda

Współpraca układa się bardzo dobrze. Jest profesjonalnie przygotowany i widać, że posiada duże doświadczenie w tym temacie. Pokazuje, że inwestowanie nie jest czymś strasznym i każdy może tworzyć swoją niezależność finansową. Przy okazji, bardzo miły i sympatyczny człowiek

Rafał Worońko

Krzysiek zdecydowanie ułatwi i przyśpieszy nam „zdobycie” pierwszego miliona 🙂

Damian Godlewski

Krzysiek jest bardzo pozytywnie nastawionym do życia człowiekiem. Posiada dużą wiedzę na temat inwestycji, finansów i potrafi to w przystępny sposób przekazać. Nie naciska ani nie pospiesza do podjęcia decyzji, dzięki czemu każdy może czuć się swobodnie, a przy okazji dowiedzieć sporo o zarządzaniu własnymi funduszami i o tym jak efektywnie powiększać kapitał. Jak najbardziej polecam!

Łukasz Wojda

Pana Krzysztofa pierwszy raz spotkałem na prowadzonym przez niego wykładzie i od razu zrobił na mnie pozytywne wrażenie. Po konsultacjach z nim mogę powiedzieć, że jest bardzo sympatycznym i rzeczowym człowiekiem, pełnym profesjonalizmu. Widać, że to co robi, robi z przyjemności. Serdecznie polecam spotkanie z nim.

Oskar Mizieliński

Krzysztof jest świetnym człowiekiem – profesjonalistą w swojej dziedzinie. Moim zdaniem jedną z największych zalet Krzysztofa jest to, że odpowiada precyzyjnie na wszystkie zadane pytania, a tych miałem bardzo dużo. Do tego dodałbym dobry kontakt Krzysztofa z klientem, a właściwie partnerem inwestycyjnym (rozmowy nie opierają się tylko o finanse). Mimo dużej liczby osób jakim doradza Krzysztof, dotychczas nie miałem problemu z umówieniem się na spotkanie w dogodnym dla mnie terminie, co jest bardzo ważne jeżeli nie mieszka się na stałe we Wrocławiu. Na pewno jest to jeden z tych inspirujących ludzi – gorąco polecam spotkanie z Krzysztofem !

Nasz zespół Ekspertów

Dodaj przez Facebook

Dodaj opinię

Wszystkie opinie (1)

 • Artur Grzebski, 25 września 2013 o 12:38

  Znam Krzyśka od wielu lat, współpracuję z nim od 6. Jest to osoba bardzo profesjonalnie i konkretnie podchodząca do klienta. Polecam go z czystym sumieniem wszystkim zainteresowanym sprawami finansowymi.

Kontakt