fbpx
Wojciech Kosiński
Robert Wcisło

dr Daniel Uszycki

Capital Advisor / Trener

Oddział: Warszawa

dr Daniel Uszycki

Idąc za tym przesłaniem staram się wykorzystywać moją wiedzę, umiejętności i doświadczenie, pokazując innym, że każdy może zmienić swoją sytuację na lepsze. Dziesiątki zadowolonych inwestorów i liczne polecenia, pokazują, że moje działania są zawsze na najwyższym poziomie, a interesy moich inwestorów są nieustannie na pierwszym miejscu.

„Jeśli nie chcesz, znajdziesz powód, jeśli chcesz, znajdziesz sposób” – Jim Rohn

 • Wykształcenie
 • Doświadczenie zawodowe
 • Licencje / Certyfikaty / Wyróżnienia
 • Zainteresowania
 • Doktor Nauk Ekonomicznych;
 • Absolwent Uniwersytetu Wrocławskiego (Stosunki Międzynarodowe);
 • szkolenie „Akademia Rozwoju Kompetencji Menedżerskich”, HDI Partners;
 • szkolenie „Akademia Menedżera – jak efektywnie zarządzać zróżnicowanym wiekowo zespołem”, PARP;
 • Seminarium „Jak kupić nieruchomość bez wkładu własnego”, Mk Estate;
 • Kurs „Ekonomia Wokół Nas”, Portal Edukacji Ekonomicznej NBP;
 • Cykl szkoleń na temat kreatywności, zarządzania czasem, autoprezentacji i wystąpień publicznych organizowany przez Szkołę Trenerów CEL;
 • szkolenie „Sztuka przygotowania prawidłowej prezentacji z elementami autoprezentacji”, GDS.
 • Od lutego 2019 r. – Prosper Capital Advisors Sp. z o.o.;
 • Od grudnia 2011 r. – Trener Szkoły Inwestowania;
 • Od października 2010 r. – Doradca ds. Inwestycji w Szkoła Inwestowania S.A.;
 • Od 2007 r. – inwestor indywidualny (akcje, kontrakty terminowe, pożyczki pod weksel);
 • Certyfikowany Doradca EFG® – European Financial Guide (Ekspert w doborze produktów finansowych), Europejska Akademia Planowania Finansowego.
 • Doradca Roku 2020 Prosper Capital Advisors

Gorące zainteresowanie rynkami finansowymi, inwestycjami, zarządzaniem pieniędzmi, psychologią rynków finansowych (praca doktorska na ten temat), a także kryzysami finansowymi.

Wybrane opinie:

Ania Kotarska

Spotkania odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze. Pan Daniel Uszycki to bardzo kompetentny i niezwykle miły człowiek. Świetne podejście do klienta, duża wiedza, z pełnym zaufaniem powierzam mu w opiekę swoje finanse:)

Dawid Ha

Jestem w szkole inwestowania 1,5 roku, od samego początku wiedziony wśród zawiłości finansowych przez pana Daniela Uszyckiego. Zawsze dyspozycyjny, odpisuje na sms, odpowiada na telefony, maile czy skype, nie ma żadnego problemu z kontaktem. Zawsze fachowo doradzi, nie tylko w kwestii szkoły inwestowania, lecz w każdej innej, w której jest w stanie pomóc. Szczerze polecam 🙂

Tomasz Kędzia

Najbardziej lubię naturalną i niewymuszoną życzliwość z jaką Pan Daniel Uszycki podchodzi do swoich klientów. W jego podejściu nie ma ani grama fałszu. To lubię 🙂 Posiada niewątpliwe pokłady empatii wobec bliźniego, ale również masę wiedzy fachowej, którą chętnie się dzieli. Zdecydowanie należy do grupy sprzedawców, których cenię: szanujących drugiego człowieka, podchodzących do własnej pracy z pasją i po ludzku życzliwych. Polecam serdecznie 🙂.

Marcin Wlodarczyk

Witam.
Jestem pod skrzydlami Pana Daniela od roku. Pomaga mi pomnazac moje skromne:)oszczednosci. W sposob rzeczowy i konkretny przedstawia rozne mozliwosci inwestowania, oszczedzania, co dla totalnego laika w dziedzinie ekonomii jest nieocenione. Pan Daniel Uszycki to profesjonalista z pasja. Zdecydowanie polecam tego doradce.

Izabela Sadowska

Doradca w pełnym tego słowa znaczeniu, nawiązuje szybki kontakt z klientem. Pierwszy etap to poznanie możliwości finansowych klienta i dopiero wtedy dopasowanie inwestycje, uwzględniających preferencje klienta, niemniej bardzo mocno podkreśla ryzyko związane z określonymi inwestycjami. Co ważne – dostępny i aktywny.

Radek Śliwiński

Pan Daniel to bardzo życzliwa, miła , a zarazem bardzo konkretna osoba. Polecam!

Karol Wytrwał

Jeżeli ktoś się zastanawia jak zacząć z inwestycjami polecam spotkać się z Danielem Uszyckim. Indywidualne podejście do zainteresowanego to jest to co go wyróźnia na rynku. WIedza przekazana błyskawicznie w rzeczowy i błyskawiczny sposób. Zecydowanie polecam ponieważ jest to jednyny doradca z którym chce się spotkać jeszcze raz 🙂

Piotr Czopka

Miła atmosfera, pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Tak w skrócie można opisać pierwsze spotkanie. Pan Daniel Uszycki to prawdziwy fachowiec. Mam nadzieje, że będzie to początek naszej długiej współpracy.

Piotr Sokolnicki

Profesjonalista w każdym calu! – Polecam

Colka Kącka

Pan Daniel potrafi w bardzo jasny i zrozumiały sposób wytłumaczyć zagadnienia z zakresu finansów. Serdecznie polecam tego doradcę, zwłaszcza dla osób które dopiero rozpoczęły swoją przygodę z inwestowaniem

Kamil Kopeć

Polecam Pana Daniela Uszyckiego . Jako doradca profesjonalnie przedstawia konkretne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb . W sposób prosty do odbioru przekazuje sporą wiedzę w zakresie inwestowania .

Paweł Woźniak

Co tu dużo mówić, w zupełności się zgadzam z poniższymi opiniami. Pan Daniel to bardzo sympatyczna osoba z ogromna wiedzą na temat finansów którą z pasja poszerza i przekazuje innym. Powyższe cechy oraz indywidualne podejście do każdego pozwala mi bez obaw powierzyć mu swoje przyszłe oszczędności. Polecam Pana Daniela każdemu kto chciałby aby jego pieniądze były inwestowane w najbardziej rentowne aktywa.

Tomasz Tkaczyk

Pan Daniel Uszycki jest człowiekiem stworzonym do przekazywania swojej ogromnej wiedzy z zakresu finansów. Bardzo mile i z pasją opowiada o swoich zainteresowaniach, oraz w prosty i przyjazny sposób tłumaczy zalety inwestowania. Do każdego podchodzi w sposób indywidualny, dostosowuje się do każdej sytuacji materialnej.

Serdecznie polecam każdemu tego doradcę, który z osoby dla której obce jest inwestowanie, zrobi prawdziwego inwestora 🙂

Pozdrawiam

Nasz zespół Ekspertów

[wpdevart_facebook_comment]

Dodaj opinię

Wszystkie opinie (7)

 • Anna, 23 lutego 2021 o 09:32

  Bardzo bezpieczny i myślący doradca finansowy polecam

 • Dawid Hoinka, 4 lutego 2014 o 12:54

  Od 1,5 roku Pan Daniel jest moim mentorem w dziedzinie finansów. Bardzo przydatna rzecz – mieć kogoś takiego za swoimi plecami gdy samemu nie ma sie czasu mysleć o zarządzaniu własnymi oszczędnościami. Szczerze polecam, współpraca układa nam sie świetnie 🙂

 • Mariusz Sz., 17 stycznia 2014 o 12:56

  Pana Daniela mogę ocenić (po pierwszym spotkaniu) jako człowieka niezwykle elokwentnego, profesjonalnego i inteligentnego. Można go słuchać godzinami. Słuchałem tylko godzinę, ale pokusa na kolejną jest ogromna.

 • Marcin Wlodarczyk, 17 stycznia 2014 o 12:55

  Witam.
  Jestem pod skrzydlami Pana Daniela od roku. Pomaga mi pomnazac moje skromne:)oszczednosci. W sposob rzeczowy i konkretny przedstawia rozne mozliwosci inwestowania, oszczedzania, co dla totalnego laika w dziedzinie ekonomii jest nieocenione. Pan Daniel Uszycki to profesjonalista z pasja. Zdecydowanie polecam tego doradce.

 • Martyna Rodzeń, 22 grudnia 2013 o 12:56

  Zgadzam się w pełni z poprzednikami. Mogę jedynie dodać, że podczas spotkania Pan Uszycki mówi z prawdziwą pasją i zamiłowaniem do tego co robi. Oby tak dalej!

 • Katarzyna Dziedzina, 17 grudnia 2013 o 12:57

  Witam,
  Dziś miałam okazję rozmawiać z Panem Danielem Uszyckim. Spotkanie przeprowadzone było na bardzo wysokim poziomie.Dzięki swej dużej wiedzy merytorycznej doradca starał się w sposób jasny, a zarazem bardzo interesujący przekazać nie tylko „suche” informacje o dostępnych opcjach inwestowania, lecz oparł to również praktycznymi przykładami. W skali od 1-10. Mocne 10.

 • Izabela Sadowska, 1 grudnia 2013 o 12:58

  Doradca w pełnym tego słowa znaczeniu, nawiązuje szybki kontakt z klientem. Pierwszy etap to poznanie możliwości finansowych klienta i dopiero wtedy dopasowanie inwestycje, uwzględniających preferencje klienta, niemniej bardzo mocno podkreśla ryzyko związane z określonymi inwestycjami. Co ważne – dostępny i aktywny.

Kontakt