fbpx
Patryk Jasnowski

Bożena Fiuk

Capital Advisor

Oddział: Wrocław

Bożena Fiuk

Jeżeli racjonalnie inwestujesz możesz być świadomy, że Twoje pieniądze pracując przynoszą korzyść dla Ciebie i innych. Jako Doradca i Inwestor indywidualny z kilkunastoletnim doświadczeniem, doceniam wartość bezpiecznego inwestowania.

Kto postępuje nienagannie – postępuje bezpiecznie.

 • Wykształcenie
 • Doświadczenie zawodowe
 • Wyróżnienia
 • Zainteresowania
 • Doktorant Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu- Ekonomia-Psychologia rynków finansowych – praca doktorska;
 • 2009 r. -2014 r. –  Udział w Międzynarodowych Konferencjach i Sympozjach Naukowych,, Finanse Neoklasyczne a Finanse Behawioralne”;
 • 2008 r. – 2016 r. – Udział w Seminariach ”Rynek jako droga do rozwoju przedsiębiorstwa”– (GPW) Giełda Papierów Wartościowych;
 • Autorka publikacji naukowych związanych z problematyką finansów: analiz rynków, ekonomiczno-finansowych, oceną ryzyka finansowego.
 • Doradca ds. Inwestycji w Szkole Inwestowania S.A.
 • Menedżer ds. Analiz Ekonomicznych w strukturze korporacji i finansów.
 • Inwestor indywidualny – na rynku kapitałowym i walutowym; doświadczenie w inwestowaniu – fundusze inwestycyjne (FIZ, FIO, SFIO), rynek Giełdy Papierów Wartościowych, rynek walutowy, obligacje skarbowe, korporacyjne, certyfikaty strukturyzowane, inwestycje alternatywne;
 • Członek Stowarzyszenia – SATRF – Stowarzyszenie Analityków Technicznych Rynków Finansowych.

Wyróżnienia Szkoły Inwestowania S.A.

 • 2015 r., 2016 r., – tytuł Doradcy Roku

Kierunki humanistyczne – psychologia, politologia, prawo, kulturoznawstwo.

Wybrane opinie:

Ewelina Atiszo Synowska

O Pani Bożenie mogę się wypowiedzieć w samych superlatywach. Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście do przedstawianego tematu rozmowy, potrafi wszystko jasno wytłumaczyć tak, że praktycznie już o nic więcej nie trzeba pytać. Wielką zaletą jest też fakt, że w przyjacielski sposób podchodzi do klienta, nie ma problemu z budowaniem zaufania i wzajemnej relacji między doradcą, a klientem. Szczerze polecam!

Bartek Bielecki

Pani Bożena to bardzo miła i pogodna osoba, z którą można porozmawiać nie tylko na tematy inwestycji, jednakże posiada rozległą wiedzę w sprawach inwestycji i pomnażania majątku. Przedstawia możliwości bez pośpiechu i ponaglania, przekazuje informacje w sposób jasny i zrozumiały. Od pierwszego spotkania spodobało mi się ze stawia na rozwój i edukację swoich klientów a nie tylko podaje gotowe rozwiązania. Z panią Bożeną współpracuję od niedawna, bo od około 2 miesięcy. Jednak już na tym etapie jestem bardzo zadowolony z tej współpracy.

Radosław Mieszała

Jestem bardzo zadowolony z rozmową z Panią Bożeną. Niezwykle profesjonalne podejście i znakomita wiedza jeśli chodzi o horyzonty inwestycyjne. Pani Bożena ma w sobie wiele pozytywnej energii oraz świetne podejście – można by wręcz pokusić się o stwierdzenie że pedagogiczne. Mam nadzieję że znajomość z Panią będzie przebiegać w jak najlepszy sposób i uda Nam się wspólnie zdziałać coś konstruktywnego. Trafić na takiego Doradcę jest szczęściem 😉

Kamil Kubis

Dziś spotkałem się z Panią Bożeną – jestem pozytywnie zaskoczony. Wszystko zostało mi wyjaśnione w bardzo przystępny sposób. Jest to osoba, która pełna zaangażowania potrafi wyjaśnić niezrozumiałe kwestie i z chęcią odpowiada na nurtujące inwestora pytania. Niezmiernie cieszę się, że mogłem trafić na takiego Doradcę!

Sebastian Bejgier

Pani Bożena to kwintesencja profesjonalizmu w zakresie doradztwa inwestycyjnego. Bardzo wyczerpująco odpowiada na pytania i wyjaśnia wszelkie wątpliwości. Potrafi dostosować się do potrzeb swoich „uczniów”, których z przyjemnością edukuje. Uważam, że współpraca z nią będzie bardzo dobrą lekcją na niezależną finansowo przyszłość. 🙂

Nasz zespół Ekspertów

Dodaj opinię

Wszystkie opinie (22)

 • Kamil Sławiński, 26 sierpnia 2015 o 13:51

  Bardzo przyjemna atmosfera spotkania i dawka przydatnej wiedzy na temat rynku finansowego. Polecam ????

 • Karol Jarzębowski, 21 kwietnia 2015 o 13:51

  Pani Bożena bardzo mi pomogła w rozwianiu wielu wątpliwości związanych z inwestowaniem. Podczas spotkania szczegółowo i przystępnie objasniła wszystkie kwestie i wyczerpująco odpowiadała na każde moje pytanie. Zdecydowanie polecam!
  Pozdrawiam,
  Karol Jarzębowski

 • Kaja Dobrzańska, 5 marca 2015 o 13:52

  Pani Bożena to ekspertka w swojej dziedzinie potrafiąca z pełnym profesjonalizmem przedstawić dostępne możliwości w sferze inwestycji i finansów, wyjaśnić wszelkie wątpliwości, czy też przedyskutować nurtujące kwestie. Dodatkowo jest zaprzeczeniem wyobrażenia o bezpłciowym i nijakim doradcy inwestycyjnym. Spotkania zawsze były interesujące i przeprowadzone w bardzo dobrej atmosferze. Szczerze polecam i cieszę się, że akurat na tę osobę trafiłam.

 • Miron Lipiak, 9 lutego 2015 o 13:53

  Doradca z ogromnym zasobem wiedzy, którą przekazuje w sposób jasny i przejrzysty. Zna odpowiedz na każde pytanie.

 • Paweł Włastowski, 9 stycznia 2015 o 13:53

  Warto przyjść i posłuchać sympatyczną Panią Bożenę, ponieważ w krótkim czasie może się wiele wyjaśnić na temat inwestowania w fundusze inwestycyjne, udziału w giełdzie itd. Odpowie na każde pytanie. Dobrze wiedzieć czego się chce dowiedzieć, ale nie jest to konieczne. Wiele pytań nasunęło mi się w trakcie rozmowy. Polecam wszystkim ????

 • Szymon Wiśniewski, 11 grudnia 2014 o 13:54

  Właśnie zakończyłem spotkanie. Pani Bożena miała tyle informacji do przekazania, że nawet wybiegło poza planowaną ilość czasu. Teraz będę musiał sobie to wszystko poukładać. Poza wiedzą i doświadczeniem jest bardzo miłą i przyjazną osobą. Szczerze polecam

 • Ania, 8 grudnia 2014 o 13:54

  Pani Bożena jest kompetentną i bardzo miła osobą, rozmowa z Nią, poparta jej ogromna wiedzą, zachęca do oszczędzania i inwestowania. W sposób przystępny mówi o rynku finansowym, ma się także przyjemność w samym kontakcie z Nią, pozdrawiam

 • Michał Olejnik, 19 listopada 2014 o 13:55

  Profesjonalizm, wyczerpujące informacje i miła atmosfera. Poszedłem z ciekawości w poszukiwaniu konkretów – ciekawość zaspokojona, konkrety otrzymane. Ogólny wydźwięk spotkania – miłe zaskoczenie.

 • Ryszard Soboczyński, 3 listopada 2014 o 13:55

  Z Panią Bożeną spotykałem się kilka razy i muszę powiedzieć, że jest bardzo miłą osobą, o profesjonalnym i rzeczowym podejściu w zakresie doradztwa inwestycyjnego. Wyjaśnia w sposób jasny i zrozumiały tajniki inwestowania. Współpraca z Panią Bożeną rozwija się dynamicznie a zainteresowanym w szkoleniu i konsultacjach bardzo gorąco polecam.

 • Piotr Bzymek, 16 października 2014 o 13:56

  Po 3 spotkaniach z Panią Bożeną, mogę się śmiało podpisać pod dotychczas wystawionymi komentarzami. Pełen profesjonalizm udokumentowany rozległą wiedzą i doświadczeniem inwestycyjnym. O finansach można porozmawiać w luźnej i przyjaznej atmosferze. Zarówno początkujący jak i doświadczeni inwestorzy na pewno znajdą wspólny język z Panią Bożeną. Osobiście liczę na długotrwałą i owocną współpracę ????

 • Andrzej Król, 12 października 2014 o 13:57

  Jeśli mógłbym pomóc innym w wyborze doradcy inwestycyjnego, to powiem tak: Pani Bożena podczas spotkania prezentuje z jednej strony wysoki profesjonalizm i nieprzeciętnie głęboką wiedzę na temat finansów, z drugiej poczucie humoru i otwartość w rozmowie na różne tematy. Przyjemnie jest rozmawiać z osobą, która potrafi stworzyć tak miłą atmosferę podczas dzielenia się swoją wiedzą. I choć to zabrzmi bardzo „cukierkowo”, to szczerze polecam kontakt z tak miłą i sympatyczną osobą jak Pani Bożena Fiuk.

 • Hubert Kolecki, 3 października 2014 o 13:57

  Pani Bożena to super sympatyczna i zawsze uśmiechnięta osoba. Odkąd wspópracujemy razem wiele zagadnien związanych z inwestowaniem stało się dla mnie zrozumiałych. Wszelkie niejasności potrafi w czytelny, spokojny sposobów wyjaśnić.

  Gorąco polecam współpracę z Panią Bożeną.

 • Ryszard Knapczyk, 27 września 2014 o 13:58

  O Pani Bożenie Fiuk w zasadzie moi poprzednicy powiedzieli już wszystko, zdecydowanie polecam więc usługi Pani Bożeny w zakresie bezpiecznego inwestowania.

 • Michał Pomykała, 22 września 2014 o 13:58

  Długo zwlekałem z decyzją o rozpoczęciu systematycznego odkładania pieniędzy na moją przyszłość. Szkolenia prowadzone przez Szkołę Inwestowania oraz konkretne i rzetelne podejście Pani Bożeny do inwestora pozwoliło na zwiększenie zaufania do firmy. Dbałość o to aby inwestor rozszerzał swoją wiedzę dzięki dostarczonym materiałom, świadczy o odpowiedzialności za inwestora, szczególnie w początkowym etapie. Mam nadzieję, że współpraca będzie bardzo owocna. Pozdrawiam.

 • Radosław Barć, 18 września 2014 o 13:59

  Profesjonalizm i miła atmosfera, wszystko staję się jasne. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panią Bożeną. Gorąco polecam.
  Pozdrawiam.

 • Sławomir Piechota, 28 lipca 2014 o 13:59

  Pani Bożena-Doktor Nauk Ekonomicznych to profesjonalizm w każdym calu. W sposób niesłychanie wyczerpujący i metodyczny wyjaśnia wątpliwości i odpowiada na wszelkie pytania. Dopiero Pani Bożena otworzyła mi oczy na pewne aspekty funduszy inwestycyjnych. Elastyczność dostosowania się do potrzeb klienta wzbudza mój najwyższy szacunek. CHAPEAU BAS Pani Bożeno

 • Monika Iwańczak, 3 maja 2014 o 14:00

  Wyjątkowo kompetenta osoba, niezwykle profesjonalna. Posiada niezwykły dar wyjaśniania najbardziej skomplikowanych spraw w prosty, zrozumiały sposób.

 • Piotr, 3 kwietnia 2014 o 14:00

  Bardzo miła, sympatyczna Pani. Dobrze wszystko wyjaśni i zilustruje (również wizualnie: na tablicy i na ekranie). Jeśli chcecie inwestować to polecam konsultacje z Panią Bożeną. Jeśli nie chcecie inwestować to polecam je jeszcze bardziej (zmienicie swoje zdanie i zaczniecie chcieć inwestować).

 • Karolina, 6 lutego 2014 o 14:01

  Jestem bardzo zadowolona z rozmowy z Panią Bożeną. Było to niezwykle pouczające spotkanie, polecam wszystkim zainteresowanym inwestowaniem.

 • Zinovia Prociuk, 5 stycznia 2014 o 14:01

  Rekomenduję Panią Bożenę Fiuk jako profesjonalnego i indywidualnego doradcę w dziedzinie planowania finansów osobistych. Po spotkaniu z Panią Bożeną, która zrobiła na mnie ogromne wyrażenie z posiadanej wiedzy doświadczonego praktyka, postanowiłam skorzystać z kolejnych konsultacji.
  Sposób przekazania informacji jest klarowny i zrozumiały, bez naciskania na klienta.
  Szczerze polecam szkolenia z Panią Bożeną.

 • Marek Mironiski, 4 stycznia 2014 o 14:02

  Pani Bożena Fiuk jest prawdziwie profesjonalnym doradcą o dużej wiedzy z zakresu finansów i inwestowania. Prócz swojej nieprzeciętnej wiedzy, cechuje się również fantastycznym podejściem do klienta oraz poczuciem humoru. Wykazuje się dużą cierpliwością i zaangażowaniem, natomiast wszelkie informacje przekazuje w sposób bardzo klarowny.

  Pani Bożena jest niezwykle miłą i sympatyczną osobą, a współpraca z Nią to czysta przyjemność.

 • Artur Kupis, 6 listopada 2013 o 14:02

  Ciekawe spotkanie z interesującą osobą mającą pomysł na dzisiejsze czasy. Duża wiedza poparta doświadczeniem w podejmowaniu ryzyka finansowego. ” I stała się światłość ” a wystarczyło tylko przyjść na spotkanie i posłuchać z uwagą. Szczerze polecam.

Kontakt