Marcin Łabędzki
Krzysztof Noga

Bartosz Mazurek

Senior Wealth Manager

Oddział: Wrocław

Bartosz Mazurek

Kapitalizm to system, w którym człowiek często zatraca samego siebie, spędzając większość czasu w pracy, dążąc do pieniędzy i dobrobytu, które stale tracą na wartości. Zatracając podstawę bezpieczeństwa przestaje być obecny tu i teraz, bo stale myślimy o stresującej i niepewnej przyszłości. Jeśli odczuwasz podobny absurd, to wiedz, że możesz to zmienić. Wiedz, że mając odpowiednią wiedzę i konkretne wskazówki, możesz wykorzystać siłę kapitalizmu i jak z każdego wroga, zrobić z niego sprzymierzeńca. Wierzę, że każdy może stać się wolny finansowo spędzając czas z rodziną, przyjaciółmi, znajomymi, dbając o hobby, pasje, zainteresowania, sport, zdrowie, duchowość i rozwój osobisty. Mój czas pozwala mi mieć pod opieką tylko 200 Inwestorów. Obecnie współpracuje ze mną 180 zaufanych osób. Zapraszam po wiedzę!

„Najlepszy czas na działanie jest teraz” – Mark Fisher

 • Wykształcenie
 • Doświadczenie zawodowe
 • Zainteresowania
 • 2011 r. – 2012 r. Studia Podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie, kierunek: Marketing Internetowy.
  Praca dyplomowa pt. „Proces zarządzania wartością Klienta na podstawie Szkoła Inwestowania Sp. z o.o.”
 • 2004 r. – 2009 r. Studia Magisterskie na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu, kierunek: Bankowość i Ubezpieczenia, magister
  Praca dyplomowa pt. „Analiza i planowanie finansów osobistych Klienta indywidualnego na podstawie Szkoła Inwestowania Sp. z o.o.”
 • 2002 r. – 2007 r. Studia Magistersko-inżynierskie na Politechnice Wrocławskiej, kierunek: Zarządzanie Marketingowe Przedsiębiorstwem, magister inżynier
  Praca dyplomowa pt. „Edukacyjny charakter reklamy produktów inwestycyjnych na rynku finansowym w Polsce”
 • Od lipca 2012 r. – Szkoła Inwestowania Sp. z o.o. – Prezes Zarządu, Dyrektor Operacyjny;
 • 09.2010 r. – 07.2012 r. – Szkoła Inwestowania Sp. z o.o. – Prezes Zarządu, Dyrektor Marketingu;
 • 08.2007 r. – 09.2010 r.- Szkoła Inwestowania – Bartosz Mazurek – prowadzenie jednoosobowej działalności gospodarczej.
 • Od 2007 r. – Manager, Przedsiębiorca, Doradca ds. Inwestycji oraz Trener Inwestycyjny;
 • Od 2003 r. – Inwestor Indywidualny na rynku kapitałowym oraz alternatywnym;
 • Twórca szkoleń: „Analiza i planowanie finansów osobistych”; „Skuteczne Strategie Inwestowania” oraz „Jak zarządzać swoimi pieniędzmi”;

Socjologia, marketing 3.0. rynki kapitałowe, przedsiębiorczość, podróże, filmy historyczne, muzyka, sport (crossfit, bieganie 5-20 km).

Wybrane opinie:

Tomasz Kowalik

Odbyłem już kilka spotkań z Panem Bartoszem, na spotkaniach panuję przyjemna atmosfera. Wszystko jest powiedziane od A do Z, rozmowa o finansach z Panem Bartoszem to sama przyjemność, widać że jest zaangażowany w to co robi i chce to zaangażowanie przekazać innym. Warto umówić się z Panem Bartoszem na spotkanie i dowiedzieć się co można zrobić z pieniędzmi, żeby nie marnowały się na niskich procentach.

Tomasz Cebula

Odbyłem kilka spotkań z Panem Bartoszem Mazurkiem w Szkoła Inwestowania. Nie owija w bawełnę, wszystko co mówił na temat warunków prezentowanych produktów znalazło potwierdzenie w regulaminach, OWU itp. niczego nie ukrywa. Służy pomocą, szybko i konkretnie odpowiada na maile, proponuje wiele rozwiązań tak aby znaleźć to optymalne ale nic na siłę.

Ola Mazur

Szczerze mogę polecić Bartosza Mazurka jako osobistego doradce finansowego. Współpracujemy ze sobą już prawie 5 lat i nigdy się nie zawiodłam Bartosz jest zawsze otwarty i chętny do udzielenia pomocy/porady/informacji w kwestii finansów ale także całej sytuacji na rynku i nie tylko dla mnie, ale również pamięta o finansach moich najbliższych. Wszystkie szkolenia prowadzone przez Bartosza, w których udało mi się wziąć udział, były szkoleniami profesjonalnymi, pozwalającymi zdobyć cenną wiedzę. Serdecznie polecam 😉

Damian Bodniewicz

Podczas seminarium „Umysł Milionera” dowiedziałem się o możliwości konsultacji z doradcą finansowym ze Szkoły Inwestowania. Osobą, z która miałem przyjemność się spotkać, był właśnie pan Bartosz Mazurek. Idąc na spotkanie starałem się mieć otwarty umysł na informacje, które miałem otrzymać, lecz w gruncie rzeczy byłem nastawiony dość sceptycznie. Przebieg rozmowy oraz podejście pana Bartosza zaskoczyło mnie bardzo pozytywnie. Dało się odczuć jego dobre przygotowanie, kompetencje w dziedzinie oraz wiarę we własne słowa. Ze swojej strony bardzo zachęcam innych do takiego spotkania i wyrobienia sobie własnego zdania. Aktualnie czekam z ciekawością na kolejne konsultacje.

Rado Radosław

Witajcie. Dzisiaj odbyłem konsultacje z Bartoszem Mazurkiem. Zdecydowanie stwierdzam że jest osobą kompetentną. W sposób przyjazny i klarowny przedstawił mi możliwość rozwoju finansowego. Mam nadzieje że nasza współpraca się rozwijać.

Łukasz Pychalski

Wszystkim tym, którzy interesują się inwestycjami, planują własną emeryturę lub chcieliby porozmawiać z kimś kompetentnym na temat finansów osobistych, szczerze polecam Pana Bartosza Mazurka. Jest to najlepszy specjalista w dziedzinie planowania finansów osobistych jakiego miałem przyjemność poznać. Uważnie słuchając o Twoich potrzebach naprowadzi Cię na najlepsze rozwiązania dla Ciebie i Twojej finansowej przyszłości. Cieszę się, że to właśnie Pan Bartosz doradza mi w jaki sposób mam zapewnić sobie i najbliższym bezpieczną przyszłość. To dzięki niemu słowo „inwestycje” przestało brzmieć abstrakcyjnie. Dziękuję

Krzysztof Nikiel

Odbyłem dzisiaj bardzo interesujące spotkanie z Panem Bartoszem Mazurkiem. Jestem pod wrażeniem profesjonalizmu Pana Bartosza. Polecam wszystkim którzy chcą ale nie wiedzą jak.

Piotr Adam Szuszkiewicz

Kilka dni temu byłem u Pana Bartosza na konsultacjach związanych z inwestowaniem. Jestem zaskoczony wysokim profesjonalizmem, oraz doskonałą wiedzą z zakresu finansów i ekonomii. Polecam konsultacje każdemu kto szuka dobrych porad dotyczących możliwości zarządzania swoimi oszczędnościami.

Roman Podgórski

W dzisiejszym szybko rozwijającym się świecie potrzebujemy przewodników, którzy wskażą nam drogę w obszarach, na których zgłębianie nie starcza nam czasu. W dziedzinie inwestowania pieniędzy, takim przewodnikiem jest niewątpliwie Pan Bartosz Mazurek. Jego rozległa wiedza o rynku, o nowoczesnych technologiach i narzędziach wspomagających inwestora oraz umiejętność znajdowania optymalnych rozwiązań dla każdego, imponuje i budzi zaufanie.

Dominika Sadura

Niedawno odbyłam szkolenie prowadzone przez p. Bartosza Mazurka, podczas którego otrzymałam wiele cennych rad dotyczących inwestowania i planowania przyszłości. Pan Bartosz w niezwykły sposób potrafi zarazić swoją pasją do finansów, a jednocześnie solidnie zmotywować do efektywnego działania, inwestowania w siebie i dążenia do niezależności finansowej. Sposób przekazywania informacji jest ciekawy, jasny, poparty wieloma przykładami. Pomimo stoickiego spokoju, od p. Bartosza bije pozytywna energia, którą zaraża innych. Szczerze polecam konsultacje z p. Bartoszem Mazurkiem. Z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie i kolejną porcję wartościowych informacji.

Nasz zespół Ekspertów

Dodaj przez Facebook

Dodaj opinię

Wszystkie opinie (17)

 • Jakub K., 27 kwietnia 2017 o 13:00

  Pan Bartosz Mazurek to po prostu jest odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Jest cierpliwy, odpowiada na każde pytanie oraz potrafi rozwiać wszystkie niejasności, gdy się pojawiają. Jestem zadowolony z jego usług ponieważ jest kompetentną osobą, posiada dużą wiedzę na temat oferty firmy i potrafi w łatwy i przystępny sposób o niej opowiedzieć. Podchodzi do klientów w sposób indywidualny, dba o nich oraz zawsze znajdzie najlepsze i najbardziej korzystne rozwiązanie. Polecam

 • Krzysztof K, 2 stycznia 2017 o 11:56

  Na pierwsze spotkanie z Bartoszem Mazurkiem szedłem sceptycznie nastawiony, spodziewając się typowego, nieprzyjemnego scenariusza, którego doświadczałem na spotkaniach z innymi doradcami.
  Już po kilkunastu minutach przekonałem się, że tym razem będzie zupełnie inaczej i nie muszę się obawiać zarzucania mnie przytłaczającymi symulacjami zysków, niezruzumiałym fachowym językiem i niemożnością dojścia do słowa, o zadaniu pytania nawet nie wspominając.
  Bartosz jest bardzo kompetentnym i skrupulatnym doradcą, który nie obawia sie pytań dotyczących produktu i jego ekonomicznego otoczenia. Cierpliwie tłumacząc mechanizmy inwestycyjne zachęca do zgłebiania wiedzy z zakresu finansów służąc przy tym pomocą w zrozumieniu co bardziej zawiłych zagadnień. Przedstawiając oferty, nie odsuwa na dalszy plan ryzyk z nimi związanych lecz rzetelnie informuje o możliwych, niekorzystnych scenariuszach.
  Bartosza Mazurka jako doradcę finansowego polecam nie tylko osobom dopiero zaczynającym poznawanie świata finansów i inwestycji, chcącym zgłębiać wiedzę z tego zakresu ale również tym którzy poszukują solidnego specjalisty, który sprawnie i szybko pomoże im dobrać satysfakcjonujące ich instrumenty finansowe.

Kontakt