fbpx
BEZPŁATNY WEBINAR: Jak sfinansować zakup działki inwestycyjnej
15 czerwca 2021
Udostępnij:

BEZPŁATNY WEBINAR: Jak sfinansować zakup działki inwestycyjnej

Jakie są najważniejsze różnice pomiędzy kredytem hipotecznym na zakup działki, a tym zaciąganym na zakup mieszkania? I jakie właściwie należy spełniać warunki aby otrzymać pieniądze na zaplanowaną inwestycję, w obecnej, pandemicznej rzeczywistości?

Jeżeli szukasz informacji na temat możliwości finansowania zakupu działki inwestycyjnej i chcesz dowiedzieć się więcej m.in. na temat tego jak wygląda obecnie rynek kredytów hipotecznych, to serdecznie zapraszamy Cię na nasz najbliższy webinar, podczas którego nasz gość specjalny – Bartłomiej Kołacz z firmy Notus Finanse – opowie o tym, jak sfinansować zakup działki inwestycyjnej, na co należy się przygotować starając się o kredyt i czy zawsze warto korzystać ze środków bankowych. 

PODCZAS WEBINARU DOWIESZ SIĘ M.IN.:

☑ Jak wygląda obecnie rynek kredytów hipotecznych;

☑ Jakie wady i zalety niesie za sobą finansowanie inwestycji dzięki kredytowi hipotecznemu;

☑ Czym różni się kredyt na działkę rekreacyjną, a na działkę pod zabudowę;

☑ Czy finansowanie inwestycji kredytem jest bezpieczne;

☑ Kto nie powinien rozważać kredytu hipotecznego jako formy finansowania inwestycji;

☑ Czy lepszy będzie wyższy wkład własny ale niższy kredyt czy większy kredyt a minimalny wkład własny.

Inwestowanie w instrumenty finansowe lub inne kategorie aktywów wiąże się z ryzykiem utraty kapitału w całości lub w części. Wszelkie działania inwestycyjne powinny być dostosowane do poziomu wiedzy i ryzyka, jakie uczestnik jest gotowy ponieść. Uczestnicy szkolenia powinni być świadomi ryzyka, jakie niesie ze sobą inwestowanie w instrumenty finansowe lub inne aktywa, a ich decyzje inwestycyjne powinny być poprzedzone właściwą analizą, a także, jeśli wymaga tego sytuacja, konsultacją z doradcą inwestycyjnym oraz doradcą prawnym i podatkowym. Spółka nie ponosi odpowiedzialności za efekty i skutki decyzji podjętych na podstawie informacji przekazanych na szkoleniu. Odpowiedzialność za podjęte decyzje ponoszą wyłącznie uczestnicy szkolenia. Osoby lub podmioty korzystające ze szkolenia nie powinny rezygnować z przeprowadzenia niezależnej oceny, z uwzględnieniem różnych czynników ryzyka oraz innych okoliczności, niż wskazane w szkoleniu. Spółka nie będzie ponosić jakichkolwiek kosztów, jakie uczestnik może ponieść w związku z analizą lub oceną informacji przekazanych w trakcie szkolenia.


Niniejszy materiał zawiera wyłącznie ogólne informacje i nie stanowi proponowania nabycia jakichkolwiek instrumentów finansowych. Podane informacje nie stanowią rekomendacji ani porady inwestycyjnej, ani też nie są wskazaniem, że jakakolwiek inwestycja lub strategia jest odpowiednia.  Żadne z podanych informacji nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 ani oferty elektronicznej w rozumieniu art. 66(1) ustawy z dnia 23 kwietnia 1964 r. – Kodeks cywilny. Inwestowanie w instrumenty finansowe lub inne prezentowane produkty wiążę się z ryzykiem utraty kapitału w całości lub w części. Pełna treść zastrzeżeń prawnych dostępna jest pod tym adresem.

Kontakt